Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK PRESIDENCA / PRANE GARDES SE REPUBLIKES

Rruga Ibrahim Rugova, Tek Presidenca, Tirana,
Tirane, 1001, Albania
565,000€ For Sale
Apartament
  • 505
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 90.26 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 ne Shitje tek Rr. Ibrahim Rugova / Tek Presidenca

📍 Rr. Ibrahim Rugova / Prane Gardes

📐 Sip. 90.26 m2

🧭  Zone Premium

🧭 Orientim Jug

🚘 Post parkimi me cmim extra

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, ne nje nga objektet me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt dhe me akses direkt me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne: Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Ballkon me fushepamje te lire dhe Tualet.

Rezidenca është konceptuar si një bashkësi apartamentesh shumëkatëshe, me tarraca të gjelbra, të ndriçuara dhe të ajrosura plotësisht nga drita natyrale. Ne ndertimin e apartamentit jane përdorur material xhami transparent, material druri në brendësi të lozhave dhe tarracës, së bashku me gjelbërimin e dendur të pranishëm në to, i cili krijon një harmoni natyrore me peizazhin e gjelbër të asaj zone.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.