Loading map...

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK LIQENI I THATE / Prane HOTEL “RADISSON”

Rruga Liqeni Thate, Liqeni i Thate,
Tirane, 1001, Albania
105,000€ For Sale
Apartament
  • 243
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 58.4 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK LIQENI I THATE / Prane HOTEL “RADISSON”

📍 Liqeni i Thate / Prane “Radisson Collection Morina Hotel”

📐 Sip. 58.4 m2

🧭 Orientim Jug-perendim

💶  105 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri, prane perfundimit (Dhjetor 2024), me nje location perfekt dhe me akses direkt me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi dhe 1 Tualet.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.