Loading map...

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT / Grand Park Residence

Ish Fusha e Aviacionit, Grand Park Residence,
Albania
57 800 For Sale
Apartament
  • 758
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 68 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT / Grand Park Residence

📍 Ish Fusha Aviacionit / Grand Park Residence

📐 Sip. 68 m2

🧭 Orientim Lindje

💶  57 800 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Korridor, Dhome ndenje, Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Rezidenca perbehet nga 3 godina me 11-10-8 kate, pjesa me e madhe e kompleksit  ka gjelberim dhe hapesira clodhese.

Me dy kate parkim nentokesor, nje kat sherbime.

Me termoizolim, dritare me izolim termik dhe akustik, arredim i brendshem sipas preferencave te pronarit te ardhshem.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355688365021
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.