Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI, GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI,
Albania
125,000€ For Sale
Apartament
  • 774
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 53 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

📍 GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

📐 Sip. 53 m2

🚘 Post parkimi ne katin -1 me cmim extra.

💶 125,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe  organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi dhe Tualet. Godina ndodhet shume fare prane detit me akses direkt me cdo sherbim te kompleksit.

Kompleksi Turistik “Porto Lalzi” është në proces ndërtimi dhe është i projektuar si një Qender Multifunksionale, që përfshin njësitë e banimit, Bare, Restorante, Qender Tregtare, fusha tenisi, hapësira të gjelbra, hapësira rekreative për fëmijët, pishina, mini liqen dhe “La Cittadella” që do të jetë një Qender Argëtimi duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme. Ajo çfarë e bën të unik këtë kompleks është futja e detit drejt tokës duke krijuar një Port Jahtesh si dhe vendodhja afër kryeqytetit, qytetit të Durrësit dhe Aeroportit “ Nënë Tereza”.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.