Loading map...

Apartament 1+1 | Ne shitje | Stadiumi Dinamo/ Rr.Grigor Heba

Stadiumi Dinamo,
Albania
66,000€ For Sale
Apartament
  • 474
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 68 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Stadiumi Dinamo / Rr.Grigor Heba

📍 Stadiumi Dinamo / Rr.Grigor Heba

📐 Sip. 68 m2

💶  66.000 Euro

🧭 Orientim  i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te te nje objekti ekzistues i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , gjithashtu mund te jete i shfrytezueshem dhe per biznes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.