Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Stacioni i Trenit / Bulevardi i Ri

Bulevardi i Ri, Stacioni i Trenit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
76,000€ For Sale
Apartament
  • 1272
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 62.85 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK STACIONI I TRENIT / BULEVARDI I RI
📍 Stacioni i Trenit / Bulevardi i Ri
📐 Sip. 62.85 m2
🧭 Orientim Jug – Perendim
💶 76.000 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri polifunksional, prane perfundimit, eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe ballkon te bollshem.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.