Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. RIZA CEROVA / PRANE SHKOLLES SE KUQE

Rruga 4 Deshmoret, Shkolla e Kuqe,
Albania
101,000€ For Sale
Apartament
  • 527
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 58 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. RIZA CEROVA / PRANE SHKOLLES SE KUQE

📍 Rr. Riza Cerova / Prane Shkolles se Kuqe

📐 Sip. 58 m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶 101.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik. i cili organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, dhome gjumi dhe tualet.

Cilesi e larte ndertimi,  dorëzohet me parket Ac5 dhe dyer / dritare, instalime premium Inkaso, instalime elektrike gjermane, Sistem Kapot Etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.