Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe / Prane Pazarit te Ri

Rruga 4 Deshmoret, Shkolla e Kuqe,
Albania
100,000€ For Sale
Apartament
  • 400
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 58 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe

📍 Rruga 4 Deshmoret / Prane Pazarit te Ri

📐 58 m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶 100.000 Euro

Ndertimi mbaron në Mars 2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor modern.

Mundesi blerje garazhi me cmim ekstra.

Cilesi e larte ndertimi | dorëzohet me parket Ac5 dhe dyer / dritare, instalime premium Inkaso, instalime elektrike gjermane, Sistem Kapot Etj.

Apartmenti mund te blihet me kredi nga cfaredolloj banke, pasi eshte me Certifikate Pronesie !!!

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.