Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe / Prane Pazarit te Ri

Rruga 4 Deshmoret, Shkolla e Kuqe,
Albania
112,000€ For Sale
Apartament
  • 243
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 62.3 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Shkolla e Kuqe

📍 Rruga 4 Deshmoret / Prane Pazarit te Ri

📐 62.3 m2

🧭 Orientimi i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 112.000 Euro

Ndertimi mbaron në Mars 2024, pallat 4 katësh, 3 hyrje në kat & ashensor modern.

Mundesi blerje garazhi me cmim ekstra.

Cilesi e larte ndertimi

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.