Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Shkembi Kavajes / Prane Hotel Bellavista

Shkembi Kavajes,
Albania
43,000€ For Sale
Apartament
  • 409
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 62 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Shkembi Kavajes / Prane Hotel Bellavista

📍Prane Hotel Bellavista / Shkembi Kavajes

📐 Sip. 62 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 43 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt relativisht te ri, i organizuar ne Dhome ndenje me Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe 2 Ballkone.

Apartamenti disponon Certifikate Pronesie.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi zona eshte ne zhvillim.

_____

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.