Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE  SANTORINI RESIDENCE / DRYMADES ALBANIA

Drymades Village “Santorini”, Prane “Morina Palace”,
Himare, Albania
188,000€ For Sale
Apartament
  • 1523
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 79 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE  SANTORINI RESIDENCE / DRYMADES ALBANIA

📍 Drymades Village “Santorini” / Prane “Morina Palace”

📐 Sip. 79m2

🧭 Orientim Lindje

💶 188,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon te bollshem me fushepamje te lire. Gjithashtu aktualisht eshte ne fazen e saj perfundimtare te dorezimit.

Rezidenca Drymades Village “Santorini” eshte i pozicionuar shume prane detit (rreth 100m) me akses direkt me cdo sherbim te mundshem, hapsira te gjelberuara, pishine dhe kende sportive si dhe aktualisht eshte ne fazen e saj perfundimtare te dorezimit.

Ajo cfare vlen te theksohet eshte arkitektura e ngjashme me Santorini Greece, ku lartesia e apartamenteve arrine 5m.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 55 88 034

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2023