Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. SHYQYRI ISHMI / XHAMIA TABAKEVE

Rruga Shyqyri Ishmi, Xhamia e Tabakeve,
Albania
135,000€ For Sale
Apartament
  • 67
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. SHYQYRI ISHMI / XHAMIA TABAKEVE

📍 Rruga Shyqyri Ishmi / Prane Xhamia e Tabakave

📐Sip. 70 m2

🧭 Orientimi Jug-Perendim

💶 135.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti relativisht te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar dhe eshte i sapo investuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.