Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | “Prane Restorant 2 Luanet”

Restorant 2 Luanet, Linze,
Tirane, Albania
61,000€ For Sale
Apartament
  • 178
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 59.73 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje |“Prane Restorant 2 Luanet”

📍 Prane Restorant “2 Luanet”

📐 Sip. 59.73 m2

🧭 Orientimi i favorshem

🚘 Post parkimi me cmim extra.

💶  61.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 4 te nje Objekti te sapo perfunduar me certifikate pronesie.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.