Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rruga e Kavajes / Prane Arlis Square 21

Rruga e Kavajes, Arlis Square 21, Tirana,
Tirane, Albania
130,000€ For Sale
Apartament
  • 119
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rruga e Kavajes / Prane Arlis Square 21

📍 Rruga e Kavajes / Prane Arlis Square 21

📐Sip. 65 m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶 130.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti relativisht te ri..

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar dhe eshte i sapo investuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.