Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rruga e Kavajes / Arlis “Square 21”

Rruga e Kavajes, Arlis Square 21,
Tirane, Albania
155,000€ For Sale
Apartament
  • 368
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70.6 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rruga e Kavajes / Arlis “Square 21”

📍 Rruga e Kavajes / Arlis Square 21

📐 Sip. 70.6 m2

🧭 Orientimi i favorshem

💶 155.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti ne faze ndertimi ne nje kompleks elitar ne zone.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.