Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rruga Bardhyl / Prane “Raiffeissen Bank”

Rruga Bardhyl, Prane Raiffeissen Bank,
Tirane, Albania
61,000€ For Sale
Apartament
  • 109
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. Bardhyl / Prane “Raiffeissen Bank”

📍 Rruga Bardhyl / Prane “Raiffeissen Bank”

🧭 Orientim Jug

📐 Sip. 60 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 61.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti ekzistues  ( me tulla ) , i organizuar ne Korridor,  Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi,  Tualet  dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

 

Home Details

Balcony: YES