Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rruga 5 Maji / Prane “Concord Center”

Rruga 5 Maji, Prane "Concord Center",
Tirane, Albania
99,500€ For Sale
Apartament
  • 84
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 83 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. 5 MAJI / Prane “Concord Center”

📍 Rruga 5 Maji / Prane “Concord Center”

🧭 Orientim Perendim

📐 Sip. 83 m2

💶 99.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti ne perfundim, i organizuar ne Korridor,  Dhome Ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi,  Tualet  dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Perendim jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleksi do te jete me nje cilesi shume te larte ndertimi dhe do te ofroje nje  koncept te ri me shume facilitete dhe inovacion.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Internet: Yes
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes