Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje |Rr. Zallit / Prane Universitetit “Marin Barleti” / Selite

Rruga Zallit, Selite,
Tirane, Albania
68,000€ For Sale
Apartament
  • 1327
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 71.5 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje |Rr. Zallit / Prane Universitetit “Marin Barleti” / Selite

📍 Rruga Zallit / Prane Universitetit “Marin Barleti” / Ne hyrje te Selites

📐 Sip. 71.5 m²

🧭 Orientim i favorshem

📜 Dokumentacion te rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 68.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 2-te nje pallati te ri, i organizuar ne :Dhome Ndenje+ Kuzhine,  Dhome Gjumi , Tualet me dritare dhe  Ballkon i bollshem.

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem  qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi si dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes