Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko/ prane “TV Klan”

Rruga Xhenfize Keko, Porcelan, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
78,000€ For Sale
Apartament
  • 136
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 67.5 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko/ prane “TV Klan”

📍Rruga Xhanfize Keko

📐Sip.67.5  m2

🧭 Orientimi Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 78000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri me ashensor .

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome , Tualet dhe ballkon te bollshem .

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540

Home Details

No additional information.