Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut , Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut ,
Albania
75,000€ For Sale
Apartament
  • 1437
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

📍Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

📐 Sip. 80m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  75000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4  te nje objekti te ri, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon me akses nga dhoma ndenjes dhe dhoma e gjumit.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti shitet i mobiluar me nje cilesi te larte arredimi.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.