Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Prane Bar “Artist”

Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut, Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut,
Albania
61,500€ For Sale
Apartament
  • 1082
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 67.8 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

📍Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut / Bar “Artist”

📐 Sip. 67.8m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  61 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3  te nje objekti te ri, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.