Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Ish-Profarma

Rr. Xhanfize Keko / Ish - Profarma, Rr. Xhanfize Keko / Ish - Profarma,
Albania
77,000€ For Sale
Apartament
  • 609
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 63 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr. Xhanfize Keko / Ish-Profarma

📍Rr. Xhanfize Keko / Ish – Profarma

📐Sip. 63 m2

🧭 Orientim Lindje

💶77 000 Euro

Apartamenti ndodhetne katin e 6 te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me elitare te asaj zone, i organizuar me hapsira te gjelbera, sherbime dhe cdo lloj faciliteti qe mund ti nevojitet nje familje.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi zona eshte ne zhvillim.

_____

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.