Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko/ Afer TV Klan

Xhanfize Keko,
Albania
48,000€ For Sale
Apartament
  • 223
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 68 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr. Xhanfize Keko / Afer TV Klan

📍 Rr. Xhanfize Keko / Afer TV Klan

📐 Sip. 68 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  48 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 ( i fundit ) te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355688365021
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Internet: No
Elevator: Yes
Air Conditioning: No