Loading map...

Apartament 1+1 | Ne shitje | Rr. Sulejman Delvina / Prane St. Dinamo

Rruga Sulejman Delvina, Stadiumi Dinamo,
Tirane, Albania
95,000€ For Sale
Apartament
  • 1217
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne shitje | Rr. Sulejman Delvina / Prane “St.Dinamo”

📍  Rr. Sulejman Delvina / Prane “St.Dinamo” / ish – “Shushica”

📐 Sip. 70 m2

💶  95 000 Euro

📜 Dokumentacion i rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri,  i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Aparamenti ka nje vendodhje perfekte, organizimi i ambienteve te jep mundesine per ta shfrytezuar per biznese te natyrave te ndryshme si: Dentist, Laborator Dentar/Analizash, Studio Avokatie, Arkitekt etj.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.