Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Sadik Petrela / Prane Venue

Rruga Sadik Petrela,
Albania
59,400€ For Sale
Apartament
  • 370
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 66 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr.Sadik Petrela / Prane ”Venue”

📍Rr. Sadik Petrela/Prane ”Venue”

📐Sip. 66 m2

💶 59 400 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3  te nje objekti te ri bashkekohor ne fillim te ndertimeve, i organizuar ne Korridor, Dhome ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Godinë banimi dhe shërbimi 6 – 10 kate, 1 kat sherbime, 2-3 kate parkimi  (nën toke). Rezidenca ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte,dyqane etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2021