Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Laprake Tek KMY

Rruga Riza Cuka,
Albania
40,000€ For Sale
Apartament
  • 464
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 44 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr. Riza Cuka / Laprake Tek KMY

📍 Rr. Riza Cuka / Laprake tek KMY

📐 Sip. 44 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  40 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ( jo i fundit ) te nje objekti ekzistues, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mire shfrytezuar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.