Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Mine Peza / “MINE PEZA RESIDENCE”

Rruga Mine Peza, Mine Peza,
Tirane, Albania
83,000€ For Sale
Apartament
  • 944
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 69.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek “MINE PEZA RESIDENCE”

 📍  Rr. Mine Peza / “MINE PEZA Residence”

📐 Sip. 69.5 m2

🧭 Orientim i Favorshem

🧭  Zone Premium

💶 83.000Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri,  i organizuar ne Dhome ndenje + Kuzhine, Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral.

Godina është në një nga zonat me të mira të kryeqytetit, rreth 300 metra nga” Sheshi Skenderbej” (Qendra e Tiranës), duke ofruar cdo shërbim të nevojshëm për një jetes të rehatshme dhe në standarte të larta.

Kjo godinë është konceptuar si një ndërtim modern me 12 kate, ku si funksion kryesor i saj është banimi por gjithashtu ofron ambjente për shërbime, zyra dhe dyqane. Në funksion të shërbimeve të mësipërme janë projektuar edhe 3 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.