Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

Rruga e Kosovareve, Prane Liqenit Artificial,
Tirane, Tirana 1001, Albania
178,000€ For Sale
Apartament
  • 456
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 65 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

📍Rr. Rr. Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

📐Sip. 65 m2

🧭 Orientim i favorshem

🧭 PREMIUM LOCATION

💶 178,000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne kat 6-te te nje objekti te ri bashkekohor dhe nder me elitaret e zones, me nje cilesi Premium ndertimi.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje, Dhome Gjumi, Tualet, dhe Ballkon.

Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me cilesi te larte arredimi.

Objekti ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, dyqane etj.

Orientimi favoshem jep mundesine qe apartamenti te jete i ndricuar gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540

Home Details

No additional information.