Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kongresi i Manastirit / Rezidenca ”ZIRKON”

Rruga Kongresi i Manastirit,
Albania
63,000€ For Sale
Apartament
  • 359
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 66 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT  1+1  NË SHITJE TEK  REZIDENCA ”ZIRKON”/ RR.KONGRESI I MANASTIRIT

📍Perballe SHISH/ Rezidenca “Zirkon”

📐 Sip. Apartament 66,1 m2

🧭 Orientim Veri-Lindje

💶 63 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje rezidence ne perfundim e siper , i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Cilesi e larte ndertimi, me ambjente clodhese dhe kompleks te mire organizuar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2021