Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kongersi Manastirit / Porcelan

Rr. Kongresi Manastirit / Pallatet Fratari, Rr. Kongresi Manastirit / Prane Porcelanit,
Albania
52,000€ For Sale
Apartament
  • 1727
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 63 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1  NE SHITJE TEK RR. KONGRESI MANASTIRIT / PRANE PORCELANIT

📍Rr. Kongresi Manastirit / Prane Porcelanit / Pallatet Fratari

📐Sip. 63m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 52 000 Euro

📜  Me dokumentacion të rregullt pronesie, Hipoteke.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem. Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.