Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / “Tirana Garden Building”

Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9, Rruga e Kavajes / Tirana Garden Building,
Albania
111,000€ For Sale
Apartament
  • 1059
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 79.2 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. E KAVAJES / “TIRANA GARDEN BUILDING”

📍Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9

🧭 Orientim Perendim

📐Sip. 79.2m2

💶 111 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje,  Dhome Gjumi,  Tualet  dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ky Kompleks do të ofrojë 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplex, 7,300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime, 2 kate ambiente komerciale, 4 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.