Loading map...

OKAZION !!! Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / “Tirana Garden Building”

Rruga e Kavajes, Tirana Garden Building,
Tirane, Albania
106,500€ For Sale
Apartament
  • 421
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 75 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

OKAZION !!! APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. E KAVAJES / “TIRANA GARDEN BUILDING”

📍Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9

🧭Orientim Lindje

📐Sip. 75 m2

💶 106 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne kat optimal te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje + Kuzhine,  Dhome Gjumi,  Tualet  dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ky Kompleks do të ofrojë 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplex, 7,300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime, 2 kate ambiente komerciale, 4 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES