Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / Sheshi Skenderbej

Rruga Kavajes, Sheshi Skenderbej,
Albania
63,000€ For Sale
Apartament
  • 285
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / Sheshi Skenderbej

📍Rr. Kavajes / Sheshi Skenderbej

📐 Sip. 60 m2

🧭 Orientim Jug

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  63 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te  nje objekti ekzistues, me tulla . Organizohet ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Ndodhet vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes, mundesi shume e mire per banim dhe per investim.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES