Loading map...

Apartament 1+1 | Ne shitje | Rr. Kavajes / Prane Globe

Rr. Kavajes, Parku,
Rr. Kavajes, 1001, Albania
47 000 For Sale
Apartament
  • 864
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne shitje | Rr. Kavajes / Prane Globe

📍Rr. Kavajes / Prane Globe

📐 Sip. 60 m2

💶  47 000 Euro

📜 Dokumentacion i rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti relativisht te ri.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES