Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kastriotet / Casa Italia

Casa Italia, Rr. Kastriotet,
Tirane, Albania
50,000€ For Sale
Apartament
  • 178
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 78 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Casa Italia / Rr. Kastriotet

📍 Rr. Kastriotet / Casa Italia

📐 Sip. 78 m2

🧭 Orientim Jug

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  50,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet ( me dritare ) dhe Ballkon .

Zona ka perspektive te larte , kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2008, ka administrim shume te mire dhe pa ndertime te tjera perballe.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mire shfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem Jug  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes