Loading map...

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | Rr. Isuf Elezi / Pallati INSIGUT

Rr. Isuf Elezi, Pallati INSIGUT,
Albania
67,500€ For Sale
Apartament
  • 574
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 58 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | Rr. Isuf Elezi / Pallati INSIGUT

📍Rr.Isuf Elezi /Pallati Insigut

📐 Sip. 58 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  67. 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne  Dhome Ndenje+Kuzhine ,Dhome Gjumi ,Tualet dhe ballkon i bollshem.

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire per banim, gjithashtu dhe per investim .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001411

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.