Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Tek Selvia / Tek Hotel “Black Diamond”

Rr. Isa Boletini / Tek Selvia, Rr. Isa Boletini / Tek Selvia,
Albania
73,000€ For Sale
Apartament
  • 1580
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Selvia / Pas Hotel “Black Diamond”

📍Rr. Isa Boletini / Tek Selvia / Pas “Black Diamond”

📐 Sip. 60 m2

🧭 Orientim Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  73000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te  nje objekt te ri i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes