Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr.Haxhi Dalliu, “Fakulteti i Shkencave te Natyres”

rruga Haxhi Dalliu,
Albania
85,000€ For Sale
Apartament
  • 254
  • 0
  • 54.5 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr.Haxhi Dalliu, “Fakulteti i Shkencave te Natyres”

📍 Rruga Haxhi Dalliu

📐Sip.54.5 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 85000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti ekzistues me tulla te bardha.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti eshte i restauruar totalisht: Tualete 100% te reja, Sistem Hidraulik dhe Elektrik, Parket, Dyer dhe Vetrata Aluplast Dopjo Xham teper cilesore.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540

Home Details

No additional information.