Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Halit Bega / Shkolla e Bashkuar

Shkolla e Bashkuar, Rr. Halit Bega,
Tirane, Albania
48,000€ For Sale
Apartament
  • 222
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 68 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Shkolla e Bashkuar / Rr. Halit Bega

📍 Rr. Halit Bega / Shkolla e Bashkuar

📐 Sip. 68 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  48,000 Euro

Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me tulla silikat. Organizohet ne Korridor, Dhome Ndenje, Kuzhine e vecuar, Tualet me dritare. Ka dhe oborr te rrethuar ne pjesen e perparme, gjithashtu dhe nje bodrum me sip 100 m2 me te drejte shfrytezimi nga Bashkia.

Mundesi e mire banimi!

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES