Loading map...

APARTAMENT 1+1 / NE SHITJE / RR. FREDERIK SHIROKA / PRANE SUPERMARKET “JOENA”

Rr. Frederik Shiroka, Prane Supermarket "Joena”,
Tirane, Tirana 1001, Albania
125,000€ For Sale
Apartament
  • 729
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 90 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne shitje |Rr. Frederik Shiroka /Prane Supermarket “Joena”

📍 Rr. Frederik Shiroka / Prane “Supermarket Joena”

📐 Sip. 90 m2

🧭 Orientim  i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  125.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim te nje objekti relativisht te ri me ashensor i mire administruar, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet, Depo dhe  Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti Shitet i mobiluar me nje arredim komod dhe teper cilesor ku vlen te permendet parketi, mobiljet e reja, elektroshtepiake te markave prestigjoze etj

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses, parqe, shkolla dhe transport.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.