Loading map...

Apartament 1+1 | Ne shitje | Rr. Frederik Shiroka / Prane Bllokut te Ambasadave

Rr Frederik Shiroka, Prane Bllokut te Ambasadave,
Tirane, Albania
110,000€ For Sale
Apartament
  • 1178
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 73.5 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rr. Frederik Shiroka / Prane Bllokut te Ambasadave

📍Rr. Frederik.Shiroka / Prane Bllokut te Ambasadave

📐Sip. 73.5 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 110.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banimi te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome Ndenje, 1  Dhome Gjumi, Tualete (me dritare) dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Godinë banimi dhe shërbimi e ndertuar me cilesi te larte me vendodhje ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES