Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Ferit Xhajko / Prane Restorant Durresit

Rr. Ferit Xhajko, Rr. Ferit Xhajko,
Albania
56 000 For Sale
Apartament
  • 809
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 55 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Ferit Xhajko / Prane Restorant Durresit

📍 Rr. Ferit Xhajko / Prane Restorant Durresit

📐 Sip. 55 m2

🧭 Orientim jug-perendim

📜 Dokumentacion i regullt Pronesie

💶  56 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3  te nje objekti ekzistues i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi jug-perendim jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.