Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Emin Harizaj / Prane Fushes ALI DEMI

Rruga Ali Demi, Ali Demi,
Tirane, Albania
68,000€ For Sale
Apartament
  • 1062
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 59.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Rr. Emin Harizaj / Prane Fushes ALI DEMI

📍   Rr. Emin Harizaj / Prane Fushes ALI DEMI.

📐 Sip. 59.5 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  68.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri, ndertim i vitit 2021, me te gjitha parametrat bashkohor te nje ndertimi si: Fasad e Ventiluar, Izolim Termik, Izolim Akustik, Ambjente te gjelberuara, 2 kate parkim nentokesor, etj.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Gjithashtu orientimi i favorshem i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.