Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr.Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

Rruga e Elbasanit, Prane "Ambasades Amerikane", Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
190,000€ For Sale
Apartament
  • 138
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 71 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr.Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

📍 Rr.Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

📐 Sip. 71 m2

🧭 Orientimi i Favorshem

💶  190.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 2 banim te Objektit relativisht te ri me ashensor, ne nje prej zonave Premium te Tiranes.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.