Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. e Kavajes / Prane Globe

Rr. e Kavajes / Prane Globe, Rr. Stavri Themeli / Prane Globe,
Albania
64,000€ For Sale
Apartament
  • 952
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 69.2 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE TEK RR. E KAVAJES / PRANE GLOBE

📍 Rr. e Kavajes / Prane Globe / Rr. Stavri Themeli

📐 Sip. 69.2m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 64 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7  te nje objekti bashkekohore me orientim shume te favorshem, i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem me akses nga dhoma e gjumit dhe dhoma e ndenjes.

Cilesi e larte ndertimi, produkte importi, alternim i fasedes ventiluar me sistemit kapot dhe grafiato me ngjyre.

Mundesi shume e mire banimi gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.