Loading map...

Apartament 1+1 | For Sale | Rr. e Kavajes / Mbrapa qendres ”Globe”

Rruga e Kavajes, Mbrapa Globe,
Albania
61,000€ For Sale
Apartament
  • 1329
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 64 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RRUGA E KAVAJES

📍Rr. e Kavajes / Mbrapa Globe

📐Sip. 64 m2

💶 61 000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Godinë banimi dhe shërbimi 8 – 9  kate +1 kat nëntoke.

Kompleksi ofron hapësira të gjelbëruara, lulishte, ambjente, dyqane etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.