Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. E Dibres / Perballe Shkolles se Bashkuar

Rruga e Dibres, Shkolla e Bashkuar, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
54,000€ For Sale
Apartament
  • 432
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 53.1 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. E Dibres / Perballe Shkolles se Bashkuar

📍 Rr. e Dibres / Perballe Shkolles se Bashkuar

📐 Sip. 56.1 m2

🧭 Orientim Jug-Veri

💶 54.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje objekti ekzistues , i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, pasi zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe pozicionimi i saj ben te mundur aksesimin ne kohe te shpejte te pikave kyce ne Tirane .

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540

📩  [email protected]

Home Details

No additional information.