Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / Kompleksi “4 Gryket”

Don Bosko,
Tirane, Albania
71,200€ For Sale
Apartament
  • 380
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 89 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 1+1 tek Rr. Don Bosko /Kompleksi “4 Gryket”

📍Rr. Don Bosko / 4 Gryket

📐 Sip. 89m2

🧭 Orientim Veri Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  71 200 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te  nje objekt te ri ,i ndertuar vitet e fundit me cilesi te larte ndertimi. Organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mund te behet dhe modifikim per tu kthyer ne 2+1.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes