Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Dibres / Prane Medresese

Rruga e Dibres, Prane Medresese,
Albania
94,000€ For Sale
Apartament
  • 75
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 96 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr. Dibres / Prane Medresese

📍 Rr. Dibres / Prane Medresese

📐 Sip neto . 96 m2

🧭 Orientim Jug -Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  94,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri me ashensor, eshte i organizuar ne :Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon.

MUND TE PERSHTATET SHUME LEHTE NE 2+1

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mireshfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim  jep mundesine te kete ndricim natyral.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes