Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Asim Vokshi / Prane Hurry T. Fultz

Rr. Asim Vokshi / Prane Hurry T. Fultz, Rr. Asim Vokshi / Prane Hurry T. Fultz,
Albania
75,200€ For Sale
Apartament
  • 1337
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 73 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK RR. ASIM VOKSHI / PRANE HURRY T. FULTZ
📍Rr. Asim Vokshi / Prane Hurry T. Fultz
📐 Sip. 73m2
🧭 Orientim i favorshem
💶 75 200 Euro
📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri me 5 hyrje ne kat i perfunduar ne 2018 , i organizuar ne Dhome ndenje, Dhome Gjumi, Tualet  dhe Ballkon te bollshem.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️  +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.