Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / Rr. Emin Harizaj

Rruga Emin Harizaj, Rruga Ali Demi,
Tirane, Albania
75,500€ For Sale
Apartament
  • 729
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 84 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Rr. Ali Demi / Rr.Emin Harizaj

📍   Rr. Emin Harizaj / Ali Dem.

📐 Sip. 84 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  75.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem i jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.